Zamknij
REKLAMA

Kołdry puchowe Ludwika z Posciel.to. Jakość na długie lata!

09:21, 14.07.2020 | materiały partnera

To, jak się wyśpimy, przekłada się na jakość całego naszego dnia. Dlatego warto dbać o własny sen i nie szczędzić na niego środków. Dobrze przespaną noc może zapewnić wysokiej jakości kołdra puchowa 160x200. Jej użyteczność jest od pokoleń doceniana w polskich domach. Nawet w dzisiejszych czasach warto postawić na naturalne wypełnienie kołdry z puchu, ponieważ da nam to pożądaną wygodę oraz komfort użytkowania.

Delikatny, lekki puch, którym wypełniana jest kołdra puchowa 160x200 zapewnia higieniczną przewiewność oraz preferowaną sprężystość. Nic podczas snu nie równa się z możliwością wtulenia w miękką, przyjemną w dotyku kołdrę. Co więcej, naturalna kołdra z puchu 160x200 jest wygodna również dlatego, że powraca do swojego pierwotnego kształtu, przez co zawsze prezentuje się nienagannie.

Sam wygląd puchowej kołdry to jej spora zaleta, ponieważ optycznie powiększa ona łózko, nadając mu przytulnego charakteru. Nie musimy obawiać się przy tym przemieszczenia się wypełnienia wewnątrz kołdry, ponieważ obecne produkty posiadają wszyte kasetony, wewnątrz których umieszczany jest puch.

Kołdra 160x200 puch doskonała nie tylko na zimę

Puchowa kołdra 160x200 kojarzy nam się przede wszystkim z komfortowym ciepłem podczas zimowych nocy. Warto zatem mieć świadomość, że kołdra puchowa 160x200 równie dobrze sprawdzi się także podczas letnich upałów. Jej wypełnienie posiada właściwości termoaktywne oraz optymalną przewiewność. Z tego powodu materiał odprowadza nadmiar ciepła oraz wilgoci, który powstaje podczas snu. W efekcie możemy korzystać z tej samej kołdry zarówno podczas chłodnych nocy zimowych, jak i gorących nocy letnich. Do kupienia na https://posciel.to/koldry-puchowe.

Kołdra 160x200 puchowa – jaką kołdrę wybrać?

Aktualnie na rynku prym wiodą dwa rodzaje wypełnienia kołder puchowych. Do wyboru jest kołdra puchowa 160x200 z puchu gęsiego oraz kaczego. W takim razie jaką kołdrę wybrać? Puch gęsi dobrze sprawdzi się w sypialni osób posiadających alergie, ponieważ posiada on specjalną osłonkę, która chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń oraz roztoczy. Puch kaczy uważa się za niższy jakościowo i zwykle jest po prostu tańszy. Warto przy tym nadmienić, że puch kaczy posiada charakterystyczny, nie dla każdego przyjemny zapach, a kołdra z puchu gęsiego 160x200 jest jego pozbawiona.

Zawsze warto wybrać produkt o wyższej cenie, ale lepszej jakości. Przełoży się to na jego trwałość, czyli długość czasu, podczas którego puchowa kołdra 160x200 będzie nam służyć. Mamy przy okazji większą pewność co do dobrych warunków bytowych zwierząt, ponieważ puch wysokiej jakości wymaga dla ptactwa wolnego wybiegu.

Puchowa kołdra 160x200 – jaka kołdra jest najlepsza?

Jakość wypełnienia kołdry puchowej nie kończy się na samym źródle pozyskiwania puchu. Równie istotna jest jego obróbka. Bardzo ważnym jest, aby naturalna kołdra z puchu 160x200 posiadała dokładnie wyczyszczony wkład. Ponadto, zwróćmy uwagę na liczbę kaset w kołdrze – im większa, tym lepiej dla naszego komfortu podczas snu. Na koniec przyjrzyjmy się dodatkowo szwom kołdry. Powinna zawierać tzw. ciepły szef, dzięki któremu puch nie będzie wydostawał się spod materiału.

Naturalna kołdra z puchu 160x200 w optymalnym rozmiarze

Podczas zakupu kołdry z puchu gęsiego wybierzmy optymalny dla nas rozmiar. Kołdra 160x200 puchowa jest uniwersalna – świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku pojedynczego, ale również podwójnego łóżka, dlatego komfortowo wyśpią się pod nią dwie osoby. Nie musimy martwić się o nocną walkę o kołdrę, a jeśli chcemy wykorzystać rozmiar 160x200 do łózka pojedynczego, kołdra będzie estetycznie spływać z naszego materaca.

Kołdry Piórex – produkt od renomowanego producenta

Czasem trudno jest ocenić jakość danego produktu, gdy nie jest się specjalistą. Jeśli chcemy mieć pewność dokonania dobrego zakupu, idealną decyzją będzie kołdra z puchu gęsiego 160x200 marki Piórex. To aktualnie najlepsza kołdra na rynku, w której stosowane są materiały najwyższej jakości z zaufanej dyspozytorni. Kołdry Pórex są tradycyjnie miękkie i sprężyste. Dzięki nim sen staje się przysłowiową bajką.

Kołdra Piórex zawiera optymalną ilość wypełnienia w postaci pierza gęsiego, które jest równomiernie rozmieszczone w wielu komorach na całej powierzchni kołdry. Producent dokładnie czyści puch przed zastosowaniem, stosuje również niezawodne szwy. To zdecydowanie najlepsze kołdry, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kołdra z pierza gęsiego 160x200 – zalecenia pielęgnacyjne

Aby kołdra 160x200 z puchu gęsiego jak najdłużej zachowała swoje pierwotne właściwości, należy zastosować się do uniwersalnych zaleceń pielęgnacyjnych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że sypianie w kołdrze puchowej zawsze będzie czystą przyjemnością.Przede wszystkim kołdra 160x200 puch powinna być wietrzona. Najlepiej robić to zimą, gdy temperatura spada poniżej zera. Zadziała to niszcząco na ewentualne roztocza i bakterie, które znalazły się na jej powierzchni. Kołdra z pierza gęsiego 160x200 nie może zamoknąć, ponieważ puch bardzo mocno nasiąka i trudno jest go dokładnie wysuszyć. Unikajmy również przechowywania kołder w nieprzewiewnych miejscach, na przykład w plastikowych pojemnikach – wówczas namnażać mogą się grzyby lub roztocza.

Na koniec warto dodać, że naturalna kołdra z puchu 160x200 nie powinna być prana w domu. Nie oznacza to oczywiście, że kołdry nie należy wcale czyścić. Najlepiej raz w roku zawieść ją do czyszczenia w wyspecjalizowanej pod tym kątem pralni.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop