Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:26, 03.09.2020
Kiedy pojawiają się problemy z urzędem skarbowym lub dokumenty podatkowe nie dają nam w nocy spokojnie spać, chcemy znaleźć wsparcie, które pomoże nam się uporać z sytuacją. Jak jednak odnaleźć się w gąszczu różnorodnego nazewnictwa i odgadnąć czym zajmują się poszczególne profesje księgowe? Dziś dowiemy się kim jest doradca podatkowy i jak znaleźć najlepszego z nich w swoim mieście.
09:21, 14.07.2020
To, jak się wyśpimy, przekłada się na jakość całego naszego dnia. Dlatego warto dbać o własny sen i nie szczędzić na niego środków. Dobrze przespaną noc może zapewnić wysokiej jakości kołdra puchowa 160x200. Jej użyteczność jest od pokoleń doceniana w polskich domach. Nawet w dzisiejszych czasach warto postawić na naturalne wypełnienie kołdry z puchu, ponieważ da nam to pożądaną wygodę oraz komfort użytkowania.
1
15:41, 10.07.2019
Poszukujesz pomysłu na taras? Chcesz odmienić swój taras w tym sezonie? Zajrzyj do naszego wpisu, gdzie podpowiemy, jak łatwo odmienisz swój taras.
14:28, 03.06.2019
Seksuologia jest dziedziną wiedzy, która cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Niestety sprawia to też tę trudność, że ciężko jest odróżnić profesjonalną wiedzę od wiedzy potocznej i ludowej. Multidyscyplinarne podejście do ludzkiej seksualności, a więc takie, które łączy w sobie wiedzę z zakresu medycyny, psychologii, antropologii i kultury – jest tym, które gwarantuje holistyczne podejście do problemów seksualnych. Wszystkie trudności, które wynikają z faktu istnienia kilku płci, są tym obszarem, w którym pomoc seksuologiczna znajduje swoje zastosowanie.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
1
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
14:03, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.