Zamknij

piekarz ,pomocnik piekarza

Nr oferty: StPr/20/0657Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Strażacka 3, 42-310 Żarki, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: ważenie i formowanie ciasta na pieczywo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uczciwość i zaangażowanie
      Wymagania dodatkowe
      • mile widziane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska ' Żarki
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Piłsudskiego 1, 42-310 Żarki, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Roman Kurek
        Numer telefonu: 600-472-136
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        ważenie i formowanie ciasta na pieczywo
        StPr/20/0657
        data rozpoczęcia pracy od 03.11.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN