Zamknij
REKLAMA

Policjanci poszukują zaginionej 43-latki

15:25, 31.12.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionej Anny Piekarczyk. Jak ustalono, zaginiona w dniu 21 grudnia b.r. przed południem wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

43-letnia Anna Piekarczyk jest mieszkanką Starej Huty. Kobieta zaginęła w sobotę 21 grudnia 2019 roku, po tym jak wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powróciła. Tego dnia pozostawiła jedynie list w którym m. in. napisała "...nie szukajcie mnie..." Kobieta cierpi na schizofrenię i nie przyjmuje leków.


Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 55- 60 lat wzrost 160 cm oczy niebieskie, włosy czarne z pasmami siwizny delikatnie falowane do ramion, twarz chuda wystające kości policzkowe, ubrana była najprawdopodobniej w zielony beret, kurtkę szarą materiałową, spódnice.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką Policji - numer telefonu alarmowego 112.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz