Zamknij
REKLAMA

24-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy

16:35, 21.02.2020 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Myszkowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 250 działek amfetaminy. Podejrzany w tej sprawie mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący jej posiadania. Teraz grozi mu nawet 3 lata za kratami.

Policjanci z wydziału kryminalnego myszkowskiej komendy sprawdzili informację z której wynikało, że w jednym z żareckich mieszkań może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się. W miniony czwartek, podczas czynności realizowanych w miejscu zamieszkania 24-latka, policjanci zabezpieczyli ponad 250 gramów białej substancji. Po jej sprawdzeniu testerem narkotykowym kryminalni potwierdzili, że to amfetamina. Jak się okazało, narkotyki należały do 24-latka, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Żarek usłyszał już zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz nawet 3 lata za kratami. O jego losie zadecyduje sąd.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz